| CriticalZ a întrebat:

Salut all,
Detin un sistem PC destul de bun, mai exact un procesor Phenom X4 3.3 Ghz, 4GB DDR3 si o placa GeForce 210...cam aici este si problema: vreau sa-mi schimb placa video cu una care sa faca fata jocurilor nou aparute.
Am un buget de 300-450 RON... ce-mi recomantati?

Răspuns Câştigător
| WhiteStorm a răspuns:

Incearca aceasta placa video a fost produsa tot de compania AMD deci poate rula mai bine cu pc-ul tau. Uite link-ul cu aceasta placa video poti avea performante foarte bune la jocurile pe pc si o grafica foarte ridica(textura). http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/ dar trece peste bugetul tau.E foarte buna nu iti lua una de 350 lei. Daca vrei una buna ia una peste 600 lei.
Daca ai amd (folosesti radeon)
Daca ai Intel(folosesti Nvidia).

2 răspunsuri:
| Daser a răspuns:

Http://www.emag.ro/......194-00-20G

Asta este best buy pentru tine.

| Shottas a răspuns:

Ceva de pe ocazi...ce gasesti mai scump de bani aia, eventual iti pot mari eu bugetul cumparanduti placa video...