| anonim_4396 a întrebat:

Am 15 ani si vreau sa stiu cum sa fac bani pentru ca vreau sa-mi iau asta:http://www.emag.ro/......D3LYWBBBM/
Funda aceluia care imi spune un mod efficient!

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca erai fata faceai bani mai usor laughing asa n-ai de ales decat sa vinzi ceva din casa ce nu mai folosesti sau sa te angajezi la Mc 2 luni big grin pentru varsta ta cam asta ar fi.

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Daca eram fata faceam bani mai usor? Vrei sa spui ca daca eram fata ma inemnai sa ma prostituez?laughing)

| RobertMoon a răspuns (pentru anonim_4396):

Nuu laughing gaseai un prieten cu bani sau faceai videochat la asta ma refeream big grin

| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Tot acelasi lucrulaughingAprosimativ...