| GaNeA001 a întrebat:

Am 2 intrebari :

1.Am downloadat PES 2009 si nu-mi voie sa schimb quality in medium sau high deoarece am VRAM mai putini. Cum pot rezolva?

2.Am cautat si cautat RPES si LPFR 2009 dar n-am gasit.Ori era megaupload ori nu mai existau... Daca ma puteti ajuta cu un id sa-mi dati direct sau sa uploadati pe un site daca aveti...

Funda la ambele!

2 răspunsuri:
| GaNeA001 explică:

Lpfr nu e pentru fifa, pentru fifa era...thinking fprl din cate vad eu la fifa meu... Nu merge sa downloadez rpes-ul.Dau la partea 1 :

File Not Found

The file you were looking for could not be found, sorry for any inconvenience.

Possible causes of this error could be:
The file expired
The file was deleted by its owner
The file was deleted by administration because it didn't comply with our Terms of Use

Si asa la toate...

| GregHouse a răspuns:

VRAM inseamna memorie video, cata memorie are placa ta video. Se poate rezolva daca-ti iei alta mai buna.
2. LPFR nu e pentru FIFA? Uite aici RPES:
http://www.pesromania.ro/rpes-liga-1/rpes-2009
Sanatate!