| Amalia_Enache_1980 a întrebat:

Salut. Am achizitionat recent o consola ps4 si vreau sa stiu daca pot sincroniza jocurile de pe pc pe consola. Exemplu GTA5 de pe steam sa-l am si pe ps4 sincronizat cu tot cu progres (story + online) Multumesc.

1 răspuns:
| davidddd12 a răspuns:

Din pacate nu poti... am si eu un ps4 si la fel am incercat dar nu merge! din punctul meu de vedere este o batjocura. ( PS : poti cauta pe olx gta 5 poti sa gasesti si la 30 lei daca ai noroc )