| Drb_Iulian_1985 a întrebat:

Salut am Asphalt 8 pe windows 8.1 pc si vreau sa stiu cum pot face mai multi bani sau exista vreun cod.Va rog. Funda

1 răspuns:
| donird233 a răspuns:

Salut! Imi pare rau, dar nu exista coduri sau metode de a face bani mai rapid. Banii trebuie economisiti.Sunt 2 metode:

Cum am spus mai sus, economiseste bani.
Si la sfarsitul unei curse iti apare un semn cu x2 si este scris pe un ban. Apasa pe el, iti va pune o reclama de pana in 30 de secunde, iar dupa vei primi de 2 ori mai multi bani. Astea dunt singurele metode. Sper ca te-am ajutat!