| sHd007 a întrebat:

Salut,
Pe windows phone 8 stiti cumva de unde pot lua alte jocuri in afara de magazin? Pe magazin sunt cu bani si eu nu vreau sa le iau cu bani. De exemplu asphalt 7 e cu bani. De unde pot lua jocuri free pentru windows phone 8?
FUNDA!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai de unde să le iei "gratuit"!

Toate cele bune.

| sHd007 explică:

Se pot lua gratis. Am aflat cum. Nu este ca la android. Trebuie facut sideload. Dar iti trebuie windows 8 si pe PC. Iti trebuie un program si gata. Totul este LEGAL!

| KingDragoș a răspuns:

Eu am Android pe telefonul meu, dar cred ca ar merge si la tine schema.Mai intai dai la setari, apoi trebuie undeva sa scrie descarcare aplicatii care nu provin de la merket cu titlul ''Surse Necunoscute'', apoi intri cu telefonul tau mobilpe internet, scrii download asphalt 7 gratis si gata, eu asa am facut.Bafta!