| BezeaToxica a întrebat:

Am auzit azi de 2 jocuri(metin2 si world of warcraft sau ceva de genu)si un prieten mi-a zis sa joc si eu metin2 iar altul world of warcraft.Care este mai frumos(grafica super etc...).Si la warcraft prietenul meu mi-a zis ca sa descarc unul in care nu poti face cont(n-am inteles nimic)zicea ceva WoW freakz parca(daca stie dnv sa imi de-a si mie linkulhee hee. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PuF1zoR a răspuns:

E mai bine metin. Nu trebuie neaparat sa cumperi in el. :) e super. intra pe www.metin4drugs.ro. Daca vrei te ajut eu cu niste iteme si level. Da-mi add la first_king_jedi@yahoo.co,

2 răspunsuri:
| TheLoneWolf a răspuns:

Incearacale pe ambele...mt2 ori pe original ori pe private si la wow pe private ca pe oroginal trebuie sa platesti lunar/anual

| starcraft2player123 a răspuns:

Eu ti-as recomanda wow... doar ca trebuie sa cumperi jocu ca sa ai cont. ( cred ) grafica nu are cine stie ce. are oricum mai buna decat la metin. doar ca ocupa 30 de GBlaughing) marog. ii mai frumos, are sute de misiuni sute de locuri, marog. eu iti zic din ce am vazut la un prieten happy metin2 m-am jucat si eu dar... ii cam naspa cu grafica de