| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
am auzit ca exista GTA SAN ANDREAS ONLINE.
puteti sa-mi spuneti si mie cum il iau? sau daca exista? si cum este?

3 răspunsuri:
| stelau a răspuns:

Da, intr-adevar este, se numestea samp (san andreas multiplayer) il gasesti http://www.sa-mp.com/download.php il descarci si il instalezi in folderul unde ai GTA San Andreas... Sper sa reusesti

| Bogdan9183 a răspuns:

Cauta pe net GTA SAMP. Vei gasi mai departe instructiunile. Trebuie doar sa instalezi un program. E foarte fain sa joci multiplayer cu atatia oameni, am jucat si eu o vreme. Sunt foarte multe mod-uri si n-o sa te plictisesti

| EverthingIsPermited a răspuns:

Da exista san andreas online.Cea ce trebuie sa faci este: descarci samp 0.3c si il instalezi in folderul cu san andreas simplu si asta e tot.Este destul de frumos san andreas-ul