| Anonim22341 a întrebat:

Salut, am auzit de un swichbot, in germana ce merge pe toate sv. de metin2. Daca stiti de unde pot face rost de acesta lasati link big grin, sau ziceti-mi unul care merge pe Metin2 Arena big grin, multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| NipponGaDaisuki a răspuns:

In general serverele de metin care au switchbot le poti descarca de pe site-ul lor, nu stiu daca Arena are, eu am jucat pe altul, dar cauta pe net metin2 Arena switchbot, poate gasesti.

| Anonim22341 explică (pentru NipponGaDaisuki):

Nu gasesc swich care sa mearga pe el, de cand s-a facut update la client.