| Anonimul122 a întrebat:

Salut, am avut odata un joc, si nu stiu cum se numea, la primit, cand eram mic, cand a primit primul laptop, mi-a placut asa de mult, avea pictograma, in forma de cal, dar cum este la sah cal de acela, si va rog, daca stiti sa-mi spuneti cum se numeste
dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Pictograma arata cam asa?
http://rlv.zcache.ca/......q7_400.jpg

5 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Da mai multe detalii, nu doar despre pictograma, ce era? sah, aventura, rpg?

| Anonimul122 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Era cu o masina, neagra, care cum sa-ti zic nu-mi mai aduc aminte, deci la iceput, te coborai dintr-un tir, dar bine omul nu se vede, numai asina, si te pune sa faci ture pe harta cu curbe cu mersi doar pe o parte pe 2 roti si pe cealalta, si dupa te da intr-un oras, si faci parte din poliie, si trebuie sa te duci, imi amintesc ultima miune facuta, trebea sa ma duc a un hotel, sa daram o pancarda, pe care se afla o camera de filmat, si dupa sa urmaresc pe unu, sal bufnesc, si dupa sa ma duc la un turn de control asta-i to ce stiu sad

| Anonimul122 explică (pentru ஐIForgotMyNameஐ):

Iti multumesc, am gasit jocul se chema knight rider, iti multumes din suflet ai funda dragutowinking
daca numi dadeai tu like asta, nu gaseam numele asta KNIGHT

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Anonimul122):

Ma bucur ca te'am ajutat ^^

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns (pentru Anonimul122):

Pictograma arata cam asa?
http://rlv.zcache.ca/......q7_400.jpg