| anonim_4396 a întrebat:

Am castigat la 8 ball pool 8 milioane la o extragere si cel ce trebuie să îmi dea banii mi-a cerut contul de 8 ball pool si metoda de conectare.Care este contul?

3 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Eu recomand sa nu-ti dai contul, cel mai probabil este teapa daca este youtuber cu mai putin de 500k abonati (daca e mai putin popular)

| CV25CRI a răspuns (pentru Gonrax):

Gata s-a dovedit că acel individ era un ţepar.A mai dat ţrapă la 24 de persoane.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Daca te loghezi pe 8 ball pol cu Facebook ul, atunci trebuie sa bagi contul de Facebook