| anonim_4396 a întrebat:

Am castigat la un concurs o pereche de casti de 700lei(Logitech G633 Artemis Spectrum).
Eu ma joc foarte mult pe pc si am o pereche de casti de 150lei care se aud acceptabil. Acum nu stiu ce sa fac... Sa vand castile iau 500lei dar nu stiu ce as cumpara cu banii ca nu as avea nevoie de nimic sau sa le pastrez dar nu vad ce as face cu o pereche asa de performanta...

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pastreazale!

| Alex866 a răspuns:

Din moment ce esti gamer nu strica niciodata sa ai o pereche de casti mai performanta parerea mea este sa le pastrezi