| anonim_4396 a întrebat:

Am primit cadou niste casti gaming LOGITECH G633 Artemis Spectrum. Oare cu microfonul de la ele as putea facea Youtube si sa inregistrez piese pe Youtube? Nu vreau un microfon extern... PC bun am (i7, gtx950, 8GB ram ddr4)

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Da!

| Andreww97 a răspuns:

Ai putea sa faci videoclipuri de gaming sau ceva cu facecam, insa pentru crearea pieselor muzicale iti trebuie (parerea mea) un microfon profesional.

| GeorgeBerbec a răspuns (pentru Andreww97):

Da stiu asta... Dar teoretic micrfonul de la aceste casti nu e si el profesional? Daca tot costa 700 lei impreuna...

| Andreww97 a răspuns (pentru GeorgeBerbec):

Teoretic, da. Practic...
Nu stiu, nu sunt expert insa eu ti-am spus parerea mea.
Poti incerca totusi. Daca scoti vreo piesa sa imi dai un link. happy