| KRLL a întrebat:

Salut.Am cs Globall Offensive (cs go) si a inceput sa tot imi dea eroarea asta :" windows has stopped working" si mai departe spune ca windowsul cauta sa rezolve problema, dar nimic de fiecare data.Am reinstalat si windowsul, tot degeaba.Ma puteti ajuta va rog? Ma intreb daca e din cauza hard-diskului ca il am de 160 de Gb, dar.?

1 răspuns:
| Bobby711 a răspuns:

Cand ai cumparat jocul te ai uitat la cerintele minime? Pc-ul tau indeplineste acele cerinte? In cazul in care nu ai cumparat jocul nu e de mirare de ce nu merge nu e mare lucru sa il faci sa mearga insa nu vei putea juca online prin urmare nu are rost.