| eugensuperstar a întrebat:

Salut am cumparat fifa manager 2013 original dar nu prea stiu cum se instaleaza.Va rog cine are fifa manager 2013 original sa imi zica cum l-a instalat

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Pai acuma ti-l descarca in origin, nu se instaleaza... Pe urma o sa se instaleze cum instaleaza toate jocurile!

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Bagi DVD-ul in computer si ii dai Install, probabil te va pune sa bagi codul care este afisat pe carcasa DVD-ului si ii dai Next, alegi unde sa se instaleze, si il lasi sa se instaleze, dupa ce se instaleaza apesi pe Finish. Si e gata instalat... Ca sa poti deschide jocul, DVD-ul trebuie lasat in unitate!

| eugensuperstar explică (pentru RareşTPUro):

Ok a intrat in Origin My games Fifa Manager 2013 am dat instalare si locul unde se salveaza imi arata ca dureaza peste 5 ore instalarea e bine cum am procedat?

| eugensuperstar explică:

Mai sunt 24 de ore pana se termina instalarea la fifa manager 2013 ceva cred ca am gresit nu se poate sa dureze asa mult la tine cat a durat instalarea

| RareşTPUro a răspuns (pentru eugensuperstar):

Pai acuma ti-l descarca in origin, nu se instaleaza... Pe urma o sa se instaleze cum instaleaza toate jocurile!