| ERIKWHITE a întrebat:

Salut, am cumparat jocul "Assassin’s creed: identity" pe telefonul meu (iphone 5s), jocul a mers perfect 2 zile dar apoi aprind jocul si se opreste la meniul principal al jocului si nu pot apasa pe nimic, apas dar nu se intampla nimic, jocul nu ingheata deoarece animatia de pe fundal se misca, totusi pe ecran ami apare doar bara de jos cu optiunile "assasins", "campaning" si celelalte, a si butonul "setings" sus in colt, vreau sa stiu daca a mai avut cineva aceasta problema si cum poate fi rezolvata. Multumesc anticipat
P. S. Dau funda happy

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Încearcă să dai un hard reset telefonului ținând apăsat pe home și power în același timp vreo 10 secunde și apoi ridicând degetul de pe home și apăsând pe power încă vreo 5 secunde. Este posibil că ai prea multe aplicații deschise.

| ERIKWHITE explică (pentru mastadont):

Nu merge, da mersi oricum