| razvarazva a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar fifa 13 (PC) si voiam sa stiu daca mai trebuie sa cumpar si altceva ca sa pot juca online.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma, cumperi jocu bagi cd si joci, poate o sa-ti ceara cont origin, desi nu cred, si daca iti cere www.origin.com faci cont download origin iei cd-key de pe carcasa si sus in dreapta pe origin ai "redeem key code with origin" si bagi codu si dai install, dar daca iei jocul cu cd nu iti cere origin, salut