| nuimifacnumelecunoscut a întrebat:

Salut am de gand sa-mi cumpar un PS4, si vreau sa stiu daca atunci cand voi vrea sa joc multiplayer, de la bf 4, call of duty, sau altceva. va trebui sa platesc? am vazut ca au inclus o chestie de psn care necesita bani dar eu daca imi cumpar cd-ul cu jocu voi putea juca online gratis nu? care e chestia cu psn cu bani? am vazut ca la cele luate din primele zile s-a dat trial 30 zile. la ce?

2 răspunsuri:
| Ionutz_Dark_1996 a răspuns:

NU trebuie sa platesti nimic big grin

| AlexGamer12 a răspuns:

Da,trebuie sa platesti.Si eu am un Ps4 dar trebuie sa platesti ca sa joci online.Chiar daca ai jocul cumparat tot nu poti sa joci online fara sa platesti.