| psvita12345 a întrebat:

As vrea sa stiu daca cumpar un joc pe ps4 de la altex, eMAG etc. pot sa ma joc multiplayer fara sa platesc? (ex: Call of Duty, Sniper Elite 3) DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu conteaza de unde e cumparat. Singura consola de care ai auzit unde nu se plateste multiplayer-ul e PS3-ul. Pe ps4/xbox 360/xbox one, multiplayer-ul trebuie platit.
Cat te costa? http://bit.ly/1pd5vpj pe un an, deci cumperi asa ceva din magazin sau de unde vrei, cont psn pe uk, si ai multiplayer asigurat 1 an. Partea buna e la ps4 ca pe langa multiplayer, iti da si cateva jocuri gratuite in fiecare luna(din cele spuse de ei ca au o lista diferita in fiecare luna).

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai daca cumperi jocul din magazin! Bafta!

| FatUglyVirgin a răspuns:

Pe ps4 te poti juca online fara sa platesti

| AlexL28 a răspuns:

Doar pe Xbox trebuie sa platesti sa joci online, pe PS4 e gratis happy

| Miliardar_NeaMarin_1954 a răspuns:

De fapt, trebuie sa platesti si pe PS4, mai nou!
http://www.idganswers.com/......tem-online

| glavanmihaidaniel a răspuns:

Da funfia?

| Baran_Adrian_1991 a răspuns:

Da poti fara sa platesti