| XSmokerxx a întrebat:

Salut.Am descarcat assasin s creed brotherhood si am o problema cu sunetu:cand apar filmuletele alea in care vorbeste ezio si cu altcineava sunetu o ia inainte si gura e mai inceatahee hee (adica nu e sincronizat sunetu). Ce trebuie sa fac

2 răspunsuri:
| GreenB0y a răspuns:

Deci sa inteleg ca sunet tio ia injainte, si eu is un f. mare fan al jocului Assasin's creed am terminat aproape toate 4 partile sunt la revelation 70% :X dar, acum sa te ajut si pe tine stiu ca o sa-ti para rau dar ar fi numai 2 solutii :
1) Sa ceri fisierul cu sunetu de la un prieten si sa-l inlocuiesti cu al tau sau sa descarci din nou Assasin's creed happy

| XSmokerxx explică (pentru GreenB0y):

Mersi dar am descoperit problema.am avut probleme cu sistemul de ventilatie si asta facea ca pc-ul sa mearga foarte greu asa ca am inlocuit sistemul de ventilatie cu unul nou si am redus grafica jocului si acum jocul imi merge ca pe consola