| thisisMirel a întrebat:

Am descarcat de pe internet Counter Strike eXtreme V2.Imi place are caractere noi si arme noi. Dar nu pot sa folosesc armele sau caracterele decat daca ma joc cu botii! Pe serverele normale de CS nu merge sa le folosesc! Si as vrea sa ma joc cu armele si caracterele si pe servere! Deci intrebarea este:exista servere speciale in care sa mearga caracterele si armele, daca da imi puteti spune cum sa caut pe google sa iau; sau sa imi dati si mie cateva plsss! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Em1neM a răspuns:

E cs-u de vine depinde de unde l-ai scos. sunt extremuri modificate cu arme si caractere ca si extremu dar nu merg ..baga alt cs baftawinking