| Danaila_Marius-Catalin_1998 a întrebat:

Am descarcat si eu mafia 2, l-am instalat, am descarcat si prostiile alea cu dll pana la una care nu mi-a mers si nu stiu ce sa-i fac sad imi apare cv de genu "The procedure entry point _ BinkRegisterFrameBuffers@8 could not be located in the dynamic link library binkw32.dll. "! AJUTORRRR! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Eu am terminat jocu de vreo 3 ori.Si eu am avut aceeasi problema.Iti trebuie doar un crack.
Ti-as da linkuri dar nu ma lasa TPU ca e piraterie...
I-al de pe google scrii "download mafia 2 crack skidrow"si cauti pe acolo.
Bafta!