| TheQuestion a întrebat:

am o problema la gta 4, cand incerc sa-l deschid, imi apare eroarea asta:The procedure entry point _BinkSetMemory@8 could not be located in the dynamic link library binkw32. dll.
ce trebuie sa fac? dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Scrie pe google library binkw32.dll. download. il copiezi in system 32 si intri in joc dupa.Bafta!

2 răspunsuri:
| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Eu iti sugerez ceva mult mai eficient daca nu vrei sa ai crash-uri pe viitor : Cumpara-l. Daca faci cum a zis Andreutzu007 poti lua cine stie ce virusi sau altceva care sa iti distruga pc-ul.Nu mai luati jocuri piratate, ca nu-s bune de nimic!

| hiperkevin a răspuns:

E un virus fa o scanare si daca nu til descopera upgradeaza antivirusul