| BogdanTheo a întrebat:

Salut,am descarcat si instalat Farming Simulator 2015, nu am avut nici o problema la instalat, totul a fost ok. Am intrat in joc si prima data cand am intrat in joc am oprit sonorul de la pc, dar cand am vrut sa vad cum se aude... nu mergea, am verificat sonorul din joc, sonorul din pc, ambele ok, calculatorul are sonor pe youtube de exemplu.

Care ar fi problema?

2 răspunsuri:
| BogdanTheo explică:

Am incercat si reinstalarea...

| Balasa_Adrian_1970 a răspuns:

Incearca asa poate merge dar fi foarte atent! https://www.youtube.com/watch?v=iZizFHlXasE