| Dianna_8523 a întrebat:

Am descarcat si instalat Sims 3. Prima data cand am intrat in el eram acolo sa aleg haine si astea si mi s-a oprit calculatorul straight face am mai intrat odata si chiar mai devreme.la genericul acela mi s-a oprit! sad ce sa fac?

4 răspunsuri:
| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Poate nu ai componente care sa iti suporte SIMS 3

| Aleeka a răspuns:

Poate ai probleme cu calculatorul nu cu Sims 3. Ai incercat sa da dai un Scan cu antivirusul sa vezi daca e vreo problema?

| ILikeToKnow a răspuns:

Incearca sa mai intri in el. Daca tot nu merge instaleaza-l din nou.
Ca sa vezi daca calculatorul tau suporta jocu intra aici http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/. O sa-ti ceara sa downloadezi ceva si sa il instalezi apoi o sa testeze componentele pcului si vei sti daca merge sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai site-ul pe care l-ai luat iti spun:d(ce credeai ca eu dau totu` pe gratis?)