| RdX a întrebat:

Am downloadat call of duty 2 si nu stiu cum sa ma joc online. Cea mai buna explicatie primeste FUNDA!

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Cum sa Joci Call of Duty 2 Multiplayer Cracked.

Pentru cei ce nu stiu, este posibil sa joci Call of Duty 2 fara a avea jocul original, trebuie doar sa aveti:

- Patch 1. 3

- Ultima versiune Punkbuster, in caz de aveti probleme cu serverul (in cazul asta, descarcati asta:

http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php? fi le=1

Si faceti update la call of duty 2)

- Dupacare intrati in Call of duty 2 Multiplayer, apasati tasta ` si pe consola scrieti (fara ghilimele)
connect dupa care ip/nume server

| KosmYnTDR a răspuns:

Daca vrei da-mi ID-ul tau de mess si iti trimit call of duty 4 : modern warfare si ai si mod online (+cateva moduri)!

| RdX explică:

Am downloadat si instalat patch 1. 3. Apoi am luat punkbuster, l`am instalat si dupa am intrat in el am selectat cod2 si am dat update (nu stiu daca am facut bine ). Dupa am intrat in cod2 am scris connect [server/ip] si imi cere un fel de cod key. La ce am gresit?