| Marius_Adrian_Glodeanu_1983 a întrebat:

am facut si eu de curand un server de metin2 si un site pe xampp dar nu se pot conecta pe site decat cei din retea.dar am facut un site cu domeniu, gazduire si tot ce trebuie dar nu stiu sa fac legatura cu navicat.deci ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| IonVrajalaMT2 a răspuns:

Decat sa te complici atat de mult mai bine intri pe Path of Metin2 iti chemi si prieteni o sa fie distractie la maxim va asteptam pe :
www.pathofmetin2.eu
Se deschide azi deci e bine sa fi printer primi, dupa ce se populeaza esti tare pe el...
Si daca vrei dai un pm la prieteni sa il populam mai repede:)
Este PVM-PVP mai multe detail pe el.
Va astept!