| shaoboy a întrebat:

Salut,
Am facut un joc de septica online pe android. Acesta este link-ul: https://play.google.com/store/apps/details?id=yankee.dar k.studio.septica. Daca va puteti uita va rog de ce nu apare la cautari? Gen daca cauta septica pe google play nu imi apare deloc jocul. Dau funda pentru cine ma poate ajuta. Am tot incercat fel de fel de metode gasite pe internet si nu reusesc sub nicio forma sa-l fac sa apara in cautari.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Discuta cu un programator bun, ca sa-ti faca toate setarile pe platforma ca sa poti posta aplicatia asta. Este mult de munca si destul de dificil, dar pentru un profesionsit, este floare la ureche.
Gasesti freelanceri pe www.upwork.com
si www.freelancer.com