| marcantonion a întrebat:

Salut am facut un server de metin2 si vreau sa fac un site ca toate celelalte cu savegame ca am incercat cu xampp si nu pot intra playeri plzz ajutati-ma. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| xr3Belx a răspuns:

Este ca la Counter Strike. Trebuie sa instalezi toate Patch-urile, Cai, Drop, Items, sunt peste 50. Dar pentru inceput trebuie sa faci magazinele si asa mai departe. Pentru ca serverul tau sa fie operational, trebuie sa ai instalat Metin2 Dedicated Server. Dar trebuie sa iti faci propiul forum, si sa faci multa reclama ca sa vina Playerii.

| EmanuelThN a răspuns:

Http://www.tutoit.com/......de-metin2/ downloadeaza ce trebuie citeste q atentie si dupa aceea incearca sa faci Bafta:) funda?

| PuKky696 a răspuns:

Ce server ai facut? E tare?

| Ree_Fel_1995 a răspuns:

Mane fal pe ip si hosteazal urmareste un tutorial. si nu il face daca ai ip routabil ca... te. pe el