| Skiper a întrebat:

Salut TPU
Am si eu o problema va rog cine stie si se pricepe sa ma ajute si pe mine
Mi-am facut un server metin2 hamachi si nu mi-se pot conecta playeri pe server eu pot intra am instalat port map xampp filezilla toate programele si nu am idee de ce nu pot intra si ei va rog daca stiti bagati id meu Shunuletz s-au lasat comentariu aici dau funda!

1 răspuns:
| filtro a răspuns:

Mult mai usor decit hamachi sa folosesti Gamerange...Am incercat si eu hamachi dar nu-i bun