| iri1234 a întrebat:

Am fifa 2010 si nu stiu de unde sa selectez echipa Steaua Bucuresti ca sa pot sa ma joc va rog ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Iti trebuie instalat Pack-ul cu Liga 1 Bergenbier. Altfel nu merge!

| iri1234 explică (pentru WoKy):

Si cum il instalez id meu costin_boss98 sa vb cm trebuie instalat daca nu ziimi cm trebuie instalat

| iri1234 explică (pentru iri1234):

Ziii cm il instalez_

8 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Http://www.fifaromania.net/stiri/articol/rlsp-2010-liga-1-in-fifa-10/

Il iei de acolo dupa care intri in fifa/data/cmn si bagi acolo si cand ai dat paste selectezi "yes to all"

| iri1234 explică (pentru WoKy):

Ai id de mess
?

| iri1234 explică:

Si cum il instalez daca vrei id meu costin_boss98 sa vb cm sa-l instalez

| iri1234 explică:

Poi data asta unde o gasesc?

| WoKy a răspuns (pentru iri1234):

Am id: il_fenomeno_97
Intri in folderul unde ai fifa o8/ selectezi de acolo folderul DATA si din folderul data alegi CMN intri in el si copy paste!

| iri1234 explică:

Dar poti sa imi spui care e combinatia de taste in fif 2010 pentru a da mingea cu efect