| AugustinFiltru a întrebat:

Am fost jefuit de catre un hack-er pe un cont de metin acum incerc sa cresc dar este foarte greu as vrea si eu un hack care sa ma ajute sa cresc!
Puteti sa imi dati si mie siteuri de unde sa descarc astfel de hack-uri?

2 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Daca esti fraier. E usor sa cresti pe metin, foarte simplu. Apuca-te de alt joc mai bine, ca e vai de capul lui.

| Bozeman a răspuns:

Lol frate jocul ala e atat de simplu si de tampit incat si unul ca mine il poate hackui intr-o ora