| CripoCris a întrebat:

Am GTA 5 online pe steam din 2016. In ultimele 2-3 luni n-am prea mai intrat pe gta. Am intrat acum si imi apare urmatorul mesaj cand intru in joc si se incarca Social Club : This steam account is already linked to a different social club account. Am schimbat parola, am incercat sa ma uit pe YT. A mai intalnit cineva problma? N-as vrea sa pierd 60 de euro asa.

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Tot ce trebuie să faci e să scrii pe YouTube

*This steam account is already linked to a different social club account*

Fără bătăi de cap, te uiţi la video şi gata.

| alexandru5678 a răspuns:

Ceaa ce zici tu acolo iti zice ca acel steam account, adica contul ala te steam al tau ii bagat pe alt cont de gtav, adica de social club. Trebuie sa il scoti de pe celalat cont daca mai ai un cont.

| alexandru5678 a răspuns:

Sau daca nu mai stiu o solutie. adauga-ma pe discord : AleX#3905
si iti arat acolo!

| MiculaSergiu a răspuns:

Eu nu am patit asa si nu stiu ce ar trebui sa faci