| JuStAdY a întrebat:

Ajytatima va rog am cont pe paypal sunt in registrat cu cardul de alocatie si cand vreau sa imi vand ceva imi apare This credit card is already linked to your PayPal account. Please add a different card or go to the Profile tab and choose Add or Edit Credit Card to update your card information.

Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| cotcodac4 a răspuns:

Sati traduc ce scrie.:::acest card e deja folosit pentru adresa ta de paypal.te rog adauga un alt card, diferit sau du-te la profil tab si alege, adauga sau editeaza cardul ca sa apdatezi infomatiile tale

| cotcodac4 a răspuns (pentru cotcodac4):

Le pui pe net si dupa ce iti trimite banii online prin paypal dai accept la bani ca sa iti intre banii si pe urma ii trimiti obiectul

| cotcodac4 a răspuns:

Nu vinzi nimic pe paypal tu primesti bani prin paypal. am impresia ca tu vrei sai transferi pe card banii care ii ai pe paypal

| JuStAdY explică (pentru cotcodac4):

Uite vreau sa vind telefoane si haine pe net si nu ma pricep la paypaulu asta de *** sad