| Cretu_Adrian-Ilie_2000 a întrebat:

Salut, am hotarat sa-mi iau un laptop cu urmatoarele specificatii: Intel Core i7-8565U pana la 4. 6GHz, 15.6" Full HD, 8GB RAM, 1TB HDD, NVIDIA GeForce MX230 2GB. As vrea sa stiu cam cate fps-uri as avea in urmatoarele jocuri:
-League of Legends
-DOTA 2
-GTA 5
-CS:GO
-World of Tanks
-World of Warships
-Apex Legends
-Rocket League
-Overwatch
-SIMS 4
-Diablo III
-Starcraft 2
Dau funda! Raspunsurile sa fie cat mai reale

2 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Iti merg toate jocurile cu minim 30 fps-uri, poti sa te uiti la asta pentru a-ti face o idee despre cum s-ar descurca placa video in jocurile recent aparute: https://www.youtube.com/watch?v=-7Lngp3XSrQ

| Cretu_Adrian-Ilie_2000 explică (pentru tenshi261):

30 fps-uri cu grafica la minim?