| DeGea1 a întrebat:

Salut,
Am in contul de steam 2 jocuri care pot fi cumparate, Hitman:Absolution si CS:GO. Cand vreau sa vand o cutie sau o arma nu pot deoarece imi spune ca pot vinde iteme, fara achizitii anterioare dupa 30 de zile sau 1 an.
Mentionez ca jocurile nu sunt cumparate, au fost primite!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si iti mai scrie si o data anume acolo, dupa prima achizitie trebuie sa astepti 30 de zile, daca contul de din 2015 facut si nu ai cumparat nimic nici nu vei putea vinde fara sa cumperi ceva de 5E big grin

| DeGea1 explică (pentru anonim_4396):

Nu scrie nici o data.