| GEamnuel a întrebat:

Salutareee. Ma ajutati si pe mine cu ceva? Stiti cum pot sa vand jocurile deja cumparate de pe steam? Nu vreau cu rambursare. deoarece deja nu mai respect conditiile la cele pe care vreau sa le vand

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nope. Iti ramburseaza doar xe e luat de pe steam direct. Nu keys de pe g2a si altele.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu poti. Un joc cumparat pe steam e legat permanent de contul tau.

| GEamnuel explică (pentru Wr3nch):

Si daca bag un key in steam si dupa rambustez jocul primit, merge?

| Wr3nch a răspuns (pentru GEamnuel):

Nope. Iti ramburseaza doar xe e luat de pe steam direct. Nu keys de pe g2a si altele.

| RaulPeNet2003 a răspuns:

Poti sa vinzi contul