| Zett1234 a întrebat:

Am inceput sa joc Metin2 Hotstyle dar a aparut o eroare. In timp ce ma joc se face negru ecranu ( vreo 3 sec ), se schimba luminozitatea si apare eroarea,, display driver has stop working... " din 2 in 2 minute. Va rog ajutati-ma daca stiti. Funda (daca functioneaza )

Răspuns Câştigător
| stefanhelios a răspuns:

Ai probleme cu driverul nu-ti suporta metinul, reinstaleaza Windows-ul si mai ia-l inca odata, daca tot asa iti face nu-i vina pc-ului ci a metinului, desi mai buna prima varianta am avut si eu metinul deci nu sunt probleme cu el. sper ca te-am ajutat, Funda? big grin