| DaniDumitru02 a întrebat:

deseori in jocuri primesc eroarea " Display driver has stopped working and has recovered "
Eu am un pc cu procesor amd quad core, 4bg ram si o placa video amd radeon r5 2gb
Primesc aceasta eroare aproape la orice joc. chiar daca cerintele jocului nu sunt foarte mari. Deci problema nu este de la hardware, deoarece este destul de bun.
VA ROG AJUTATI-MA
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

SI daca e foarte bun ce/ nu se strica? display driver? recomand sa iti bagi cel mai nou driver la placa video de pe site-ul producatorului.