| Anon03 a întrebat:

Am incercat de mai multe ori sa imi instalez moduri pentru minecraft versiunea 1.7.2 pentru ca pe alta versiune imi da crash.
Am instalat forge si am pus modul in folderul "mods". Cand deschid launcher-ul dau new profile si selectez acolo versiunea cu mod. Ei bine, dau "save profile" si atunci cand dau play, nu se intampla nimic, am asteptat si 10 minute si tot nimic. Deci practic nu se deschide atunci cand selectez versiunea cu modul. Stie cineva cum pot sa fac sa porneasca minecraft-ul atunci cand bag un mod? P.S: M-am uitat la ogramada de tutoriale si exact la fel.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce mod vrei sa bagi tu? Sau macar imi poti da ce scrie in crash-ul ala? happy

| Anon03 explică (pentru anonim_4396):

Pai absolut toate modurile pe care doresc sa le bag nu merg. Nu da nici-un crash, ci pur si simplu nu porneste versiunea cu forge...