| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am incercat la misto sa dau flood unui server de samp cu upd uncorn, dupa am citit ca poti primi amenda 1000-5000 euro. Mi se poate intampla acest lucru sau orice altceva?
Tin sa precizez ca am folosit un vpn cand foloseam aplicatia + dupa am dezinstalat Upd Unicorn.
Stiu ca pare copilaresc dar mie putin frica rolling on the floor
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca ti se poate intampla asta, odata ce adresa ta de IP este unica si poate fii detectata, aratand clar de la ce adresa de IP vine atacul.
Chiar daca ai VPN esti mai greu de detectat, dar nu imposibil.
Probabil ca trebuie sa ti se intample odata, ca sa crezi ca nu esti tu mai tare ca legea si ca Politia isi face treaba si te poate detecta.

| AgentTorque a răspuns:

Dai ma flood ca oricum samp e ded