| Foxanu a întrebat:

Am instalat de curand jocul Battlefield2 i'am facut si cracul tot dar am o problema. Dau dublu click pe iconita se deschide sta 5-6 sec ecranu negru si dupa accea se inchide. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Battlefield Bad Company 2?

Ai verificat inainte de a scoate jocul sa vezi daca e compatibil cu pc-ul tau?
Eu il am dar nu imi face asa.Prima data cand am intrat in el l-am lasat sa se updateze dupa mi-a mers fara nici o problema.E genial jocul!
Cred ca problema ta poate fi si de la crack (in caz ca jocu e compatibil cu pc-ul tau). Incearca sa inlocuiesti crack-ul tau.

Bafta!

| Foxanu explică (pentru Magnifico):

Cum adica sa inlocutesc cu crack-ul meu :D?

M'am uitat la proprietati si cam asa arata : http://imageshack.us/f/837/erorc.jpg/ desi eu am procesor de 1.8 si cere 1.7 imi da eroare....stii dc?:| Si daca e cu display memori ce as putea sa fac. Sau macar daca pot sa umblu in config sa-i dau toate la minim si dupa sa intru in joc.
Multumesc :D

3 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Poate nu indeplinesti cerintele jocului, inainte sa il iei uitate la ce cerinte cere sau poate nu ai DirectX.

| Foxanu explică:

Magnifico m-am uitat și la cerințe arata cam asa : http://imageshack.us/f/837/erorc.jpg/ deci eu am procesor de 1, 8 și cere de 1, 7 tot îmi da eroare cum se vede în print. Daca as putea sa fac vreo cv cu display memori ce asi putea sa fac?
Sau macar daca este un config eu l-am cautat dar nu l-am gasit sa intru sa-i dau toate setarile la minim si dupa accea sa intru in joc daca ar merge... SI chestia "Incearca sa inlocuiesti crack-ul tau." cum sa fac :D?