| PuținConteazăNumele a întrebat:

Salut am internet de la rcs rds prin modem de 21 mbps si de fiecare data trebuie sa deschid programul digi net mobil, sa dau conect, sa astept sa se conecteze, etc...
Cum pot face sa se conecteze singur cand aprind pc-ul? ofer funda

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

In bara de start, la Programs sau All Programs, ai o sectiune care se numeste Startup. Acolo poti duce cu mouse-ul conexiunea de la internet sau orice alt program care vrei sa se deschida odata cu sistemul de operare. Nu-ti recomand sa faci asta cu internetul, intrucat devii vulnerabil in fata virusilor puternici si risti sa-ti blochezi sistemul.
http://imgur.com/kzNH3XN