| LightBox a întrebat:

Am intrat să mai caut nişte servere de Metin2 pe http://dark-area.tk şi dau de eroarea asta :

General Error
SQL ERROR [ mysqli ]

Access denied for user 'u224012132_pejub'@'10.2.1.2' (using password: YES) [1045]

An sql error occurred while fetching this page. Please contact an administrator if this problem persists.

Scrie că nu se poate conecta la baza de date cu parola :
Eu am vorbit cu adminul forumului şi a zis că e de la mine dar am mai întrebat persoane şi au zis că le apare la fel...

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema asta nu consta de playeri sau utilizatori.

Problema este pe baza de Server si o problema de Admin si de Staff.

Poti sa ii zici Adminului ca este o problema de baza lui de date intre pagina si baza de date (PHP și MySQL).

Acela este saitul de unde a platit Adminul Hostul.

PStongueroblema nu tine de tine ci de servar (Host) adica de Admin sa rezolve aceasta problema.
Oricum nu te lasa sa te conectezi pana nu se remediaza problema.

Mult Succes! Daca raspunsul meu te-a ajutat nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns.