| Ionutz11 a întrebat:

Am jocul Counter-Strike: Global Offensive pe Steam si nu imi merg hack-urile pe el (nu ca sunt codat, dar vreau sa fac realizarile mai repede cu boti).

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Incearca pe idle server.

| Ionutz11 explică (pentru userul7200):

......serios? Tu macar sti despre ce vorbim aici?

| Helper69 a răspuns:

Salut,

Nu incerca niciodata sa descarci cheats pentru csgo si apoi sa intri pe ceva server. Nici macar pe ala local. Daca vrei sa faci achievements ai putea sa le faci cu SAM. E un program care iti face toate achievements in mai putin de 2 secunde.
P.S. Posibil sa primesti VAC ban intre timp pentru ca ai avut cheats. Steam are toleranta 0 la cheaturi.
Uite un link util: http://gib.me/sam/

O zi buna,
-Helper69.

| Ionutz11 explică (pentru Helper69):

Am facut pe un cont al unui prieten asta si a primit ban. Deci pica cu SAM. Pe serverul local nu are cum sa-mi dea VAC Ban pentru ca nu este hostat si nu are facut port forwarding...