| TheBlackEmo a întrebat:

Am jucat acum 3-4 ani un joc in care erai un fel de inventator.Adica era un fel de bila,iar tu (jucatorul) trebuia sa asezi anumite obiecte, cu ajutorul fizicii parca, in asa fel incat bila sa ajunga la destinatie.Stiti cumva cum se numeste jocul? Imi amintesc ca erau mai multe parti, iar pe fundal canta o melodie care se potrivea cu stiinta sau ceva de genul.

1 răspuns:
| smax11223 a răspuns:

Sa fie oare Return Of The Incredible Machine Contraptions? happy