| pittymik a întrebat:

DAU FUNDA! AJUTATI-MA! Acum un an m-am jucat un joc foarte distractiv...Nu mai stiu cum se numeste. Era vorba despre o pe care o controlai cu ajutorul sagetilor. Trebuia sa explorezi si cu ajutorul unor obiecte gasite folosind SPACE evadai dintr-o camera sau dinjungla ori eliberai pe cineva. Din cate imi amintesc jocul incepea cu litera "S" si fata se numea pacra "Jane". Stiu ca aceasta categorie nu se potriveste dar altundeva nu mi se raspunde.

1 răspuns:
| ubitanebunatica a răspuns:

Pai cauta pe net si il vei gasi cu siguranta si scrie jocuri cu sageti il vei gasi sigur