| TupacShakur a întrebat:

Am jucat mai demult pe un server de counter strike 1. 6 care aveam o grenada si cand o aruncam aceasta urmarea jucatorii si ii omora de asemenea era ca un respawn numai ca aveam si acea grenada.
Acel server s-a inchis si nu mai stiu ce fel de server era.
Daca cumva stiti cum se numeste acel mod (cum e respawn, gungame, etc...) spuneti-mi va rog cum se numeste si daca puteti dati-mi niste servere de acel tip.

2 răspunsuri:
| dyoda a răspuns:

Poi e gen zombie. uiteun server: zm.mnx.ro la inceputul rundei ai 3 grenade iar cu una oarecare in mana dai click dreapta are cateva optiuni grenada: laser, urmareste tinta, senzor... succes!

| TupacShakur explică (pentru dyoda):

Nu era din asta