| Z0R0 a întrebat:

Salut am lv 10 la darkorbit.
nava leonov 3 lasere lf2 3 lf-3
6 drone (FLAX)cu 3 lasere lf 2 si restul cu 40k credite
formatie sageata
6000 u
2 mil credite
cpu slot 4, rachete turbo, robot reparatii 4, up camera munitie 3, extindere de magazie
in skilab am tot la lv10
grad sergent de baza

ce parere aveti.
imi puteti da niste sfaturi sa ma fac mai bun?

2 răspunsuri:
| LyonSsS a răspuns:

Uite aici un review complet pentru Dark Orbit - http://ggames.ro/dark-orbit/, poate te ajuta.
Si din experienta mea, sa stii ca sunt foarte multi jucatori ce au investit bani in joc. Este foarte greu sa ajungi sa ii depasesti.

| Z0R0 explică:

Vreau sa evoluez mai repede si bine dar nici sa ating ceea ce au facut cei care doneaza.