| TheHobbitHere a întrebat:

vreau sa fac schimb de cont de DarkOrbit!
28 lf 3
25 G3N-7900
21 SG3N-B02
Launcher 2 lvl 8

Extras:
CPU slot 4, Racheta turbo, CPU lansator rachete, CPU rachete, reparare automata, CPU salt 1 (mai am inca 5 in inventar) CPU reparare drona 2, Cpu salt, Rep 4 (mai am unul in inventar ), Extindere magazie, CPU camumflare.

Drone: 3 Iris ( am avut 8 dar le am pierdut)

5 flax
1 Apis
1 Havoc

Design uri: Bastion, crimison,eneforcer,exalted,goliath,jade, saphire, solace, spectrum, veteran

27 abilitati, Capitan de baza, pe lvl 13, Europa globala 1, 70 milioane credite și uridium 1300.

Cine e interesat sa lase adresa de e mail

1 răspuns:
| Bughyest a răspuns:

Skype :bughy.bodgy email darkboylight@gmail.com